ADZ group

מאמרים

קידום אתרים - קידום אתר

 

חלק מרכזי ובלתי נפרד בתכנית השיווק עבור האתר שלך הוא קידום אתרים במנועי חיפוש. כאשר המטרה שעומדת לנגד עינינו היא הבאת האתר למיקומים גבוהים ולדפים ראשונים במילות המפתח אותם נבחר במשותף. הכוונה היא שכתוצאה מפעילות קידום אתר האינטרנט תיווצר תנועת גולשים ומתעניינים באתר, תנועה שתביא בסופו של דבר פניות ליצירת קשר. מכאן ואליך עבודת הסגירה מול הלקוח תלויה בך. בעבודת קידום אתרים ישנים תהליכים ושלבים שונים לנוחיותך בהמשך הדף פירטנו במקצת עליהם. לתאום פגישת יעוץ בנושא קידום אתר האינטרנט שלך מלא את טופס צור הקשר .

מחקר מילות מפתח

אחד הדברים הראשונים אשר מתחילים קידום אתר באינטרנט הינו מחקר מילות מפתח.
מחקר זה מתמקד במילים המתאימות ביותר בשביל קידום אתר האינטרנט, לפי מילות המפתח שנבחרו, כך אפשר לדעת את הנושאים המתאימים לאתר ובאילו מילות מפתח יופיעו בכל עמוד.
מחקר המילים צריך להיעשות בקפידה בשיתוף פעולה עימנו ועם הלקוח עדי שנגיע יחדיו למילות המפתח הרלוונטיות ביותר אל האתר .
מילים אלו בסופו של דבר יפנו אל הלקוחות הפוטנציאלים של הלקוח.

אנחנו ב ADZ GROUP נבצע את מחקר המילים בצורה הטובה ביותר ע"י תשאול ותחקור הלקוח.
ביחד נגיע למיטב המילים שיעזרו ויבצעו קידום אתרים בצורה הטובה ביותר לאתר של הלקוח.
לכל לקוח תחילה נשלח בריף קידום אתרים שבו הוא מבצע את הפעולות שאנו צריכים לתשאול ולתחקור למילות מפתח והנושאים החשובים ללקוח.

לפי מה אנחנו נבחר את מילות המפתח?

  • מידת הרלוונטיות של המילה לתחום העיסוק של הלקוח, כאשר שהגולשים ילחצו על מילים אלו הם יקבלו את התוצאה שהם ביקשו, קידום אתר במילים הנכונות יביאו לתנועה באתר.
  • הפופולאריות של המילה, שזו תהיה מילה שמספיק גולשים מחפשים אותה כך שיהיה יותר סיכוי להגיע ממילה זו אל האתר.
  • רמת התחרות על המילה - הכי חשוב זוהי רמת התחרות על המילה מכיוון שאם על מילה מסויימת יש תחרות מאוד גבוהה צריך יותר זמן ויותר משאבים לקדם מילה זו, צריך לבחור את המילה עם תחרות סבירה שאפשר להתחרות עליה בצורה הטובה ביותר.
  • בקשת הלקוח - חשוב מאוד להתחשב בבקשות הלקוח יש מילים שאולי לא מחפשים כל כך ואין תחרות אך ללקוח זה חשוב יש להוסיף מילים אלו.
כדי להגיע למקסימום תוצאות ורלוונטיות יש לקחת את כל הנגזרות של אותו נושא שבוא הלקוח מתמחה.
לדוגמא - ספא, חבילות ספא, יום ספא, ספא במרכז.
כמו כן יש מילים שכמות החיפושים על אותן מילים יחסית נמוך אך יכולות מאוד להביא טראפיק, תנועה אל האתר,
מילים אלו נקראות - הזנב הארוך (long-tail).

כלי מאוד שימושי לביצוע מחקר מילים ראשוני הוא הכלי של גוגל:
כלי מילות המפתח של גוגלADZ GROUP בניית אתרים - בונים אתרים מותאמים לגוגל ועם מינימום "לכלוך" בקוד, קוד נקי שיאפשר לזחלנים לקרוא את הקוד כפי שצריך, וכך קידום אתר האינטרנט יתבצע בצורה טובה יותר.
אנו נבחן את האתר ונמצא את הבעיות שטמונות בו, אם זה מבנה שגוי, דפי קוד מרושלים ועוד דברים שיקשו על מנועי החיפוש לאנדקס את האתר בצורה הטובה ביותר.

אנו ב ADZ GROUP נדאג שתהיה לאתר מפת אתר עדכנית אשר גם תשלח לגוגל. ותהיה האפשרות לניווט קל של האתר.
כדי להבין טוב יותר אנו ב ADZ GROUP  נשתף עימך פעולה אשר התוצאה ממנה תהיה הבאת הגולשים והלקוחות הפוטנציאלים אל האתר שלך.

כתיבת תוכן שיווקי

שירות נוסף מבית ADZ GROUP הוא שירות כתיבת תוכן שיווקי לאתר האינטרנט שלך. כתיבת טקסטים לאתר האינטרנט הינה בעלת חשיבות גבוהה בתחום קידום אתרים. קופירייטר – כותב תוכן טוב צריך לדעת לשלב בין כתיבה בעלת ערך שיווקי, כתיבה שתעביר את המסר שלך אל הגולשים ותשאיר אותם באתר לבין כתיבה נכונה עבור מנוע החיפוש.

כחלק מפעילות קידום אתרים אנו מתמחים בעריכת תכנים ושכתוב תכנים קיימים באתר (אופטימיזציית תוכן), וכתיבת טקסט שיווקי לאתר האינטרנט שלך.
כתיבת תוכן לאתר האינטרנט שלך דורשת בעל מקצוע, בתחילת התהליך אנו נלמד את התחום בו אתה עוסק, נבדוק את אתרי המתחרים, נבצע מחקר מילים ונדרג את חשיבות ביטויי החיפוש וצירופי המילים ורק לאחר מכן ניגש  למלאכת כתיבת תוכן לאתר.

מחקר מילים מורכב מבדיקת צירופי המילים, אופן הכתיבה שלהם, התחרות הקיימת על כל צירוף מילים וכמות החיפושים לאותו צירוף. לאחר שנחליט במשותף על צירופי המילים אותם רוצים לקדם נוכל לגשת למלאכת כתיבת התוכן השיווקי כאשר כמובן נקפיד על התאמה לסטנדרטים של מנועי החיפוש – פיזור מילות מפתח בטקסט, צפיפות מילות המפתח, הכנסת הדגשות וקישורים
מתאימים מה שיעזור לפעילות קידום אתרים ועוד – כל זאת כשהמסר השיווקי שלך לנגד עינינו. כמובן נתייחס גם למבנה האתר צורת הניווט בו ויתר האלמנטים הקיימים בו.

כתיבה לאתר אינטרנט אינה כתיבה רגילה של מסמך, חשוב להקפיד על כל הפרמטרים שמנינו קודם מצד אחד אולם חשוב גם לא להפריז – מנועי החיפוש יודעים לזהות תוכן רווי בצורה מוגזמת במילות מפתח ויכולים אף "להעניש" בדירוג את האתר. בנוסף חשוב לא להעתיק – מנועי החיפוש מזהים תוכן מועתק וגם כאן נהיה צפויים להיענש על ידי מנוע החיפוש (כמובן שהעתקה קיימת גם בעיה של חוקיות וזכויות יוצרים) קידום אתר נכון צריך להתבצע ללא העתקות תוכן.

בניית קישורים

אחד הדברים המרכזיים כיום בפעילות קידום אתרים הינו בניית קישורים לאתר.
בניית קישורים אל אתר האינטרנט של הלקוח, משמעותו העלאת החשיבות של האתר (page rank) , וקידומו לפי מילות המפתח בקישורים.

היום ישנם הרבה אתרים אשר מחליפים קישורים ושמים קישורים אצלם באתר ללא כל סיבה וללא כל ביקורת אתרים אלו נקראים "חוות קישורים" ואתרי ספאם.
אנחנו ב ADZ GROUP נדאג לכך שהקישורים שיבנו לאתר האינטרנט שלך יהיו קישורים איכותיים ורלוונטים אל הנושא של האתר.

במסגרת השירות של בניית אתרים אנו נוודא תכנון נכון ומסודר של תכניות החלפות קישורים עם אתרים איכותיים ורלוונטים לנושא שלך.

בניית קישורים הם חלק בלתי נפרד מהפעילות של קידום אתרים, לא רק חשוב הקישורים שמפנים אלינו, אלה גם הקישורים שאנו מוציאים לאתרים חיצוניים, אנחנו נדאג להוציא קישורים אל אתרים איכותיים ולא לאתרי ספאם למיניהם.

בעבר היה נכון להחליף קישורים בלי סוף היום יש כלל חשוב מאוד - "איכות עדיפה על כמות".
ל ADZ GROUP ישנם הרבה דרכים להשיג קישורים איכותיים לאתר שלך , קישורים דרך הודעות בפורומים, החלפות קישורים הדדית עם אתרים רלוונטים, קישורים דרך מאמרים ועוד..

אנו מתאימים את בניית הקישורים באתר אל מילות המפתח הרלוונטיות החשובות לאתר, קידום אתרים בעזרת בניית קישורים איכותיים אל האתר שלך.

דוחות סטטיסטיקה

בניית אתרים באינטרנט, קידום במנועי חיפוש ופרסום אינטראקטיבי באינטרנט הינם השקעה עסקית לא מבוטלת אשר ככל השקעה אחרת הינך מצפה לתמורה ממנה ולקבל את הנתונים על ביצועי השקעתך.

בכל בניית אתר אינטרנט אנו משלבים את הטכנולוגיה הדרושה לקבלת מעקב ביצועי האתר ודוחות סטטיסטיים על התנועה והפעילות באתר האינטרנט. אנו מציעים מספר אפשרויות ללקוח לקבלת דוחות ונתונים על הפעילות המתרחשת באתר בצורה ברורה וידידותית שאינה מצריכה הבנה מיוחדת בתחום.

טכנולוגיות מעקב ביצועי האתר וביצוע הסטטיסטיקות הקיימות היום, מאפשרות לכל מפרסם לקבל נתונים מדויקים על כמות הגולשים שנחשפו למסר הפרסומי שלו בכל אחד מערוצי הפרסום, ומראות את קידום אתר האינטרנט של הלקוח במנועי החיפוש.

בהתבסס על דוחות סטטיסטיקה אנו מציעים ללקוח היכן כדי לשפר, לשנות ולהשקיע על מנת למקסם את פעילותו של האתר ולהביא ל ROI בתקופה הקצרה ביותר

האינטרנט כיום מהווה את המקור העיקרי לחיפוש מידע ובחירתו ממכלול ההיצע הקיים. הפרסום באינטרנט הוא המילה החמה בעולם השיווק בכלל והפרסום בפרט. משרדי הפרסום הבינלאומיים והמקומיים מפנים יותר ויותר נתח מתקציבי לקוחותיהם לטובת פרסום והרצת קמפיינים לקידום במנועי חיפוש באינטרנט.

כמובן שאם בחרתם בנו לביצוע בניית אתר אינטרנט, אנו נשים דגש מיוחד בתהליך בניית האתר על עמידה בסטנדרטים הקיימים, התאמה לדפדפנים שונים הקיימים בשוק, נגישות האתר לבעלי מוגבלויות-accessibility וכמובן קידום במנועי חיפוש שונים עם דגש על קידום בגוגל.

קצת על ADZ GROUP
Web Development
SEO
Studio
מגזין ADZ GROUP
אודות ADZ GROUP
הצוות שלנו
לעבוד אצלנו
About us

social media
שיווק במדיה החברתית
פרסום בפייסבוק
פורומים ובלוגים
מולטימדיה חברתית
ניהול מוניטין ברשת
שיווק ברשתות חברתיות
בניית אתרים
עסקים קטנים ובינוניים
בניית אתר אינטרנט
בניית אתר מסחר
בניית אינדקס
אפליקציות אינטרנט
אחסון אתרים
קידום במנועי חיפוש
גוגל אדוורדס

Marketing
שיווק באינטרנט
תכנון וקניית מדיה
תכנון אסטרטגי
פרסום אינטראקטיבי
מועדון לקוחות
קרייאטיב סטודיו
עיצוב אתרים
מולטימדיה
מצגות
מיתוג Branding
הפקות וידאו
מאמרים
מאמרים בניית אתרים
מאמרים קידום אתרים
מילון מושגים
שאלות ותשובות

עבודות שלנו
לקוחות
סרטוני וידאו

קידום אתרים מקצועי

צור קשר

כל הזכויות שמורות 1999-2013 | © adz-group Internet Ltd
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.